Szanowni Państwo,

rozpoczyna się rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2016/17.

Uprzejmie proszę o udanie się na stronę internetową Biura Edukacji.

Podaję link do strony: http://edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/rekrutacja/przedszkolaki

Następny krok po otwarciu się strony to kliknięcie na zakładkę:

Dla ucznia i rodzica i dalej: Rekrutacja

Znajdziecie tam Państwo informacje dotyczące Zasad rekrutacji oraz Harmonogram rekrutacji. Zachęcam do szczegółowego zapoznania się z tymi bardzo ważnymi dla Państwa informacjami.

Wszystkich rodziców, którzy pragną, aby ich dziecko uczęszczało do Przedszkola nr 397 „Ziarenko” zapraszamy w dni robocze w terminie od 1 marca 2016r. do 17 marca 2016r. w godzinach: 10:00 -11:30.

Pokażemy Państwu sale dydaktyczne, pracownię plastyczną, salę gimnastyczną, ogród przedszkolny. Zachęcimy do obejrzenia albumów z bardzo wielu wydarzeń przedszkolnych. Postaramy się udzielić wyczerpującej odpowiedzi na Państwa pytania.

Kacprzak Urszula

Dyrektor  Przedszkola nr 397 „Ziarenko”