Informacja w sprawie rekrutacji na rok szkolny 2018/19

Szanowni Państwo,

od dnia 2 marca 2018r. od godziny 13:00 będą przyjmowane wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola na rok szkolny 2018/19.

Informacja dotycząca prawidłowego złożenia wniosku:

1.Wnioski Państwo wypełniają i drukują z systemu rekrutacyjnego.

Strona Biura Edukacji:

2. Wnioski muszą być podpisane.

3. Wniosek o przyjęcie do przedszkola musi posiadać załączniki, czyli dokumenty/oświadczenia potwierdzające spełnianie kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

4. Wniosek wraz z dokumentami/oświadczeniami potwierdzającymi oznaczone przez Państwo kryteria składamy w przedszkolu pierwszego wyboru.

5. Wnioski wraz z załącznikami będą przyjmowane  przez dyrektora przedszkola codziennie w godzinach 8:00-10:00 oraz  wtorki w godzinach 14:00 -15:00. Jeżeli dyrektor będzie nieobecna wnioski przyjmie  upoważniony pracownik przedszkola.

Zgodnie z harmonogramem przedszkole przyjmuje wnioski do 19 marca 2018r. do godziny 16:00 ( poniedziałek).

Rodziców,  którzy zechcą zapisać  swoje dziecko do naszego przedszkola zapraszamy na dni otwarte od poniedziałku do piątku w dniach: 19-28 luty 2018r. w godzinach: 10:00 – 11:00.

Kacprzak Urszula

Dyrektor Przedszkola nr 397 „Ziarenko”

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że na stronie Biura Edukacji http://edukacja.warszawa.pl w zakładce Rekrutacja do przedszkoli  i oddziałów przedszkolnych zamieszczono informacje dotyczące rekrutacji  do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2018/2019:

1)    Kryteria rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych;

2)    Zasady rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez m.st. Warszawę na rok szkolny 2018/2019;

3)    Harmonogram rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2018/2019;

4)    Kryterium dochodu na osobę w rodzinie kandydata.

Kacprzak Urszula

Dyrektor Przedszkola nr 397 „Ziarenko”